Study of WSZOP
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Study of WSZOP

Forum dla studentów WSZOP
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
dagmarad




Liczba postów : 7
Join date : 01/10/2012

hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! Empty
PisanieTemat: hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?!   hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! EmptySro Paź 03, 2012 10:18 pm

Co, filologia milczy? Very Happy
Powrót do góry Go down
jestętu




Liczba postów : 4
Join date : 04/10/2012

hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! Empty
PisanieTemat: Re: hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?!   hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! EmptyCzw Paź 04, 2012 9:32 am

No! Sięcia Very Happy
Powrót do góry Go down
studentka




Liczba postów : 3
Join date : 04/10/2012

hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! Empty
PisanieTemat: Re: hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?!   hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! EmptyCzw Paź 04, 2012 9:51 am

ktoś z hiszpańskiego? Wink
Powrót do góry Go down
dagmarad




Liczba postów : 7
Join date : 01/10/2012

hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! Empty
PisanieTemat: Re: hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?!   hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! EmptyCzw Paź 04, 2012 11:19 am

niet, chiński Very Happy
Powrót do góry Go down
studentka




Liczba postów : 3
Join date : 04/10/2012

hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! Empty
PisanieTemat: Re: hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?!   hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! EmptyCzw Paź 04, 2012 11:26 am

pewnie i tak narazie będziemy mieć razem Smile
Powrót do góry Go down
dagmarad




Liczba postów : 7
Join date : 01/10/2012

hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! Empty
PisanieTemat: Re: hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?!   hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! EmptyCzw Paź 04, 2012 12:01 pm

całkiem możliwe, bo w ten weekend nie ma nic konkretnego Smile mój nick nie jest tak tajemniczy jak Twój Very Happy skąd jesteś w ogóle? ja z Rudy Śląskiej.
Powrót do góry Go down
jestętu




Liczba postów : 4
Join date : 04/10/2012

hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! Empty
PisanieTemat: Re: hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?!   hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! EmptyCzw Paź 04, 2012 12:19 pm

hmmm ,a to hiszpański otwierali Very Happy ? bo mówili , że translatykę i chiński Very Happy
Powrót do góry Go down
studentka




Liczba postów : 3
Join date : 04/10/2012

hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! Empty
PisanieTemat: Re: hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?!   hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! EmptyCzw Paź 04, 2012 12:53 pm

jak to? :O

Dagmara odpisałam na pw Smile
Powrót do góry Go down
jestętu




Liczba postów : 4
Join date : 04/10/2012

hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! Empty
PisanieTemat: Re: hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?!   hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! EmptyCzw Paź 04, 2012 2:11 pm

No było spotkanie w sobotę tydzień temu z filologii angielskiej nooo i otworzyły się tylko dwa kierunki i do soboty jest czas żeby podjąć decyzję Very Happy
Oczywiście dotyczy to pierwszaczków Very Happy
Powrót do góry Go down
dagmarad




Liczba postów : 7
Join date : 01/10/2012

hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! Empty
PisanieTemat: Re: hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?!   hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! EmptyCzw Paź 04, 2012 2:52 pm

a Ty jestętu wylądowałeś na czym? Smile
Powrót do góry Go down
jestętu




Liczba postów : 4
Join date : 04/10/2012

hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! Empty
PisanieTemat: Re: hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?!   hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! EmptyCzw Paź 04, 2012 6:34 pm

Jaa na translatyce ! :O cóż, muszę przyznać , że chiński mnie trochę przeraził Very Happy
Powrót do góry Go down
parasolka




Liczba postów : 3
Join date : 04/09/2012

hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! Empty
PisanieTemat: Re: hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?!   hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! EmptyPią Paź 05, 2012 2:43 pm

Cześć, ja też z chińskiego. Idzie ktoś na Inauguracje jutro? Czy od razu na BHP śmigacie? Smile
Powrót do góry Go down
dagmarad




Liczba postów : 7
Join date : 01/10/2012

hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! Empty
PisanieTemat: Re: hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?!   hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! EmptyPią Paź 05, 2012 3:32 pm

O witam witam Very Happy nie, ja tylko podskoczę po legitymację i indeks a potem prosto na BHP Smile
Powrót do góry Go down
parasolka




Liczba postów : 3
Join date : 04/09/2012

hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! Empty
PisanieTemat: Re: hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?!   hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! EmptyPią Paź 05, 2012 3:38 pm

Ja byłam dzisiaj odebrać indeks i legitke, to Pani w dziekanacie powiedziała że będą gdzieś w listopadzie Smile
Powrót do góry Go down
dagmarad




Liczba postów : 7
Join date : 01/10/2012

hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! Empty
PisanieTemat: Re: hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?!   hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! EmptyPią Paź 05, 2012 4:14 pm

Nie żartuj, już mam bilet uglowy :[
Powrót do góry Go down
parasolka




Liczba postów : 3
Join date : 04/09/2012

hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! Empty
PisanieTemat: Re: hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?!   hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! EmptyPią Paź 05, 2012 4:20 pm

Niestety muszę Cię zmartwić. Dzwoniłam najpierw, to ktoś powiedział że możliwe że już są gotowe. Jednak dziś jak zjawiłam się w dziekanacie, to tak mi powiedziano.. W okolicach listopada będą legitymacje i indeksy Neutral
Powrót do góry Go down
alex c




Liczba postów : 2
Join date : 05/10/2012

hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! Empty
PisanieTemat: Re: hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?!   hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! EmptyPią Paź 05, 2012 8:56 pm

Witam wszystkich : )
Mam pytanie- co było na tym spotkaniu organizacyjnym? Bo niestety nie dałem rady się na nim pojawić.. Wiecie może co jest loginem a co hasłem do logowania w wirtualnym dziekanacie? Bo nie wiem co tam wpisać : /
Powrót do góry Go down
dagmarad




Liczba postów : 7
Join date : 01/10/2012

hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! Empty
PisanieTemat: Re: hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?!   hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! EmptyPią Paź 05, 2012 9:18 pm

Na spotkaniu ważyły się losy specjalizacji. Otwarli dwie: chiński i translatorykę Smile Jeśli byłeś zapisany na hiszpański to powinieneś dostać maila z wiadomością. A co do logowania to trzeba się zgłosić do dziekanatu po dane, tak słyszałam Smile
Powrót do góry Go down
alex c




Liczba postów : 2
Join date : 05/10/2012

hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! Empty
PisanieTemat: Re: hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?!   hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! EmptySob Paź 06, 2012 6:47 pm

Dzięki za info Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! Empty
PisanieTemat: Re: hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?!   hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?! Empty

Powrót do góry Go down
 

hop hop hop, czy jest tutaj ktoś ?!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Study of WSZOP :: Studia ZAOCZNE :: FILOLOGIA ANGIELSKA-